Apie tyrimą
100%
90%
75%
60%
40%
20%
0%
Puikiai
Gerai
Vidutiniškai
Patenkinamai
Prastai
Blogai

1 Dalis.

0 taškų - jei tokios informacijos nėra.

0,5 taško - jei savivaldybės tinklapyje yra nurodomi ne visi darbuotojai ir/arba nevisų jų kontaktinė informaciją ir/arba nepilna kontaktinė informacija.

- nuoroda į savivaldybės tinklapį.

2 Dalis.

3 Dalis.

Savivaldybių valdomų įmonių skaidrumo vertinimas - tai „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) iniciatyva, kuria siekiama paprastai ir aiškiai parodyti, kiek informacijos apie savo veiklą savivaldybių valdomos įmonės pateikia savo interneto svetainėse. Iš viso vertinome 40 įmonių, kurios 2013 m. uždirbo daugiausiai pajamų.


Atlikus interneto svetainių analizę rezultatai buvo siunčiami visoms savivaldybių valdomoms įmonėms, joms sudaryta galimybė pradėti viešinti trūkstamą informaciją ir taip pakoreguoti savo įvertinimą.


Vertinimo metodologija kurta remiantis savivaldybių skaidrumo metodologija, su ja kviečiame susipažinti svetainėje "Jurgio kepurė".


Ši svetainė - tai bandomoji puslapio versija, todėl labai prašome pranešti apie pastebėtas klaidas rugile@transparency.lt


Visi svetainėje pateikiami duomenys prieinami formatais, skirtais kompiuteriniam apdorojimui atvirų duomenų principu. Duomenis iš savivaldybių valdomų įmonių skaidrumo vertinimo galima parsisiųsti čia.